יום עיון מדעי לנבחרות הגברים והנשים בטאקוונדו
בת אל גטרר, אניה מירקין, רון אטיאס וגל חיימוביץ' השתתפו ביום המיוחד של היחידה לספורט הישגי. הספורטאים מתכוננים לאליפות העולם ביולי במקסיקו
נבחרות הטאקוונדו ביום העיון המיוחד
מאת מערכת ONE
27/02/2013 08:56


נבחרות הגברים והנשים של ישראל בטאקוונדו בהדרכתם של יחיעם שרעבי ומרק ברגינסקי השתתפו ביום עיון מדעי מיוחד שקיימה היחידה לספורט הישגי, הזרוע המקצועית של הוועד האולימפי בישראל, במכון וינגייט, בפתיחת הקמפיין שלהם בדרך לריו 2016. בין המשתתפים היו: בת אל גטרר, אניה מירקין, רון אטיאס וגיל חיימוביץ'. ספורטאי הטאקוונדו מתכוננים לאליפות העולם שתהיה ביולי במקסיקו.

הילה דודידוב, המתאמת המקצועית של ענפי הקרב ביחידה לספורט הישגי שאירגנה את המפגש הזה הסבירה: "בתחילתו של כל מחזור אולימפי, אנחנו מציגים לספורטאים את המעטפת הרפואית שלנו העומדת לרשותם. מדגישים בפניהם שאם הם יקפידו על העקרונות המוסברים להם, הם יגיעו במצב גופני טוב בתחרויות המטרה שלהם".

הרופאה האולימפית של ישראל, ד"ר לובה גליצקיה, הרצתה למשתתפים בנושא חומרים מסוכנים. ד"ר דוד מורגנשטרן הרצה לספורטאים בנושא פציעות ספורט, הפיזיותראפיסט יוסי בלייר דיבר על מניעת פציעות ושיקום אחרי פציעות. הפיסיולוגית רותם כהן הסבירה על עומסים בפעילות והתאוששות אחרי המאמץ, והתזונאית איילת ויינשטיין שוחחה על תזונה מתאימה.

נבחרת הגברים של ישראל בג'ודו תתכנס ליום עיון דומה ב-10 במארס. נבחרת הנשים בג'ודו כבר נחשפה לזה.

 Facebook   הדפס