קנייזבה-מיננקו תשתתף באליפות אירופה לאומות
סגנית אלופת העולם בקפיצה משולשת פיזרה את הספק שהיה בנוגע לרמת כשירותה והודיעה כי תשתתף באליפות שתיערך בארץ: "אני תמיד גאה לייצג את ישראל"
חנה קנייזבה מיננקו (עמית שיסל)
מאת מערכת ONE
19/06/2017 20:05


סגנית אלופת העולם חנה קנייזבה-מיננקו הודיעה היום (שני) סופית כי תיקח חלק באליפות אירופה לאומות שתיערך בארץ ותייצג את ישראל, ובכך, למעשה, פיזרה את הספק שהיה בנוגע לרמת כשירותה לקראת האליפות.

לאחר מספר אימונים ובחינות שביצעה מיננקו עם מאמנה אלכס מרמן, השניים החליטו כי היא תוכל להשתתף בתחרות ולייצג את ישראל. יריבותיה החזקות של מיננקו בתחרות יהיו דנה ולדאקובה בת ה-36 מסלובקיה ודוביל דזינדזאלטאייטה בת ה-31 מליטא שקבעה את תוצאת השנה בעולם עם קפיצה למרחק 13.86 מטרים. קופצת ותיקה טובה נוספת תהיה ביליאנה טופיץ' בת ה-40 מסרביה ששיאה האישי הנו 14.56 מ', אלא שהוא נקבע לפני 8 שנים.

מיננקו התייחסה: "אני תמיד גאה לייצג את ישראל ואני באמת שמחה שמצבי יאפשר לי לעשות זאת מול הקהל הביתי. אני קוראת לקהל להגיע ולדחוף את הנבחרת. דחיפה של קהל ביתי תמיד מעניקה רוח גבית ומשב רענן לאתלטים שמתחרים על המסלול ובשדה. אעשה את כל שביכולתי כדי להביא לנבחרת את מירב הנקודות מבחינתי האישית. המטרה בתחרות הזו, מבחינתי, תהיה להביא כמה שיותר נקודות לנבחרת בקפיצה משולשת".

 Facebook   הדפס