פלד: הגיע הזמן שוויגדורצ'יק תשלם על מחדליה
לאחר שספג שורה של האשמות מאחר שבר שפושניקוב לא קיבלה מעמד ספורטאית מצטיינת, יו"ר איגוד ההתעמלות תקף: "שתדע את מקומה, מאשימה בלי לקחת אחריות"
רזי פלד (איציק בלניצקי)
מאת אסי ממן
14/11/2017 19:45


הסערה באיגוד ההתעמלות בכלל ובנבחרת ההתעמלות האמנותית בפרט מסרבת להירגע. לאחר שהואשמו היום (שלישי) רזי פלד ואיגוד ההתעמלות כי הם משתמשים לכאורה בבר שפושניקוב, בתקווה כי גיוסה, ובכך למעשה הוצאתה מן הנבחרת, יובילו להתפטרותה של אירה ויגדורצ’יק, הגיעה תגובתו של יושב הראש.

בתגובה להאשמות כלפי איגוד ההתעמלות, אמר יו”ר איגוד ההתעמלות רזי פלד: “הגיע הזמן שהגברת ויגדורצ'יק תדע את מקומה ובעיקר תכיר ותישא באחריות למעשים, להחלטות ובעיקר למחדלים הקשים שלה. כל בר דעת יודע שאם הנבחרת הייתה יוצאת לתחרות בינלאומית (כפי שהאיגוד הורה לה לעשות - הוראה שהיא החליטה להפר על דעת עצמה) היה קל יותר לשנות את מעמדה של בר מספורטאית פעילה לספורטאית מצטיינת (אחרי שגיוסה של בר נדחה למטרה זו ולצורך האליפות)”.

עוד הוסיף: “אין פלא שהצבא לא מעוניין לדחות את גיוסה של בר לאחר שזה כבר נדחה לצורך נסיעה לאליפות העולם, נסיעה שבוטלה בהחלטתה של ויגדורצ’יק. כעת, הגברת הנכבדה, באמצעות עורכי דינה ומשרד יחסי הציבור שהיא שכרה לעצמה, מאשימה את כולם ולא לוקחת אחריות על מעשיה וכשלונותיה, תוך הטחת האשמת חסרות תקדים במעסיקיה. הגברת, עורכי דינה ושאר שלוחיה מפריחים האשמות מחרידות וחסרות בסיס ועם כך לא ניתן עוד להשלים. האיגוד ינקוט בכל האמצעים למיצוי הדין כנגד כל מי שהפריח האשמות אלה, ללא יוצא מן הכלל”.

 Facebook   הדפס