משלחת ישראל

משלחת ישראל ריו 2016


ענף

ספורטאים

מקצוע

צוות מקצועי

 

אופני הרים

שלומי חיימי

גברים

אביעד יזרעאל

 

אופני כביש

שני בלוך דוידוב

נשים

ניב ליבנר

 

אתלטיקה

דונלד סנפורד

חנה מיננקו קנזייבה 

דימה קרויטר

טסמה מוגס

אגז'ה גואדה

לונה קורלימה

מארו טפרי

מאור טיורי

400 מטר

קפיצה משולשת

קפיצה לגובה

מרתון גברים

מרתון  גברים

מרתון  נשים

מרתון  גברים

מרתון  נשים

יגאל בלון

אלכס מרמן

אנטולי שפרן     

זוהר זימרו

 

דן סלפטר

 

 

רוגל נחום

 
 
 
 

בדמינטון

מישה זילברמן

יחיד

סבטלנה זילברמן

 

ג'ודו

גולן פולק

66 ק"ג

אורן סמדג'ה

 

שגיא מוקי

73 ק"ג

 

אורי ששון

100+ ק"ג

 

טוהר בוטבול

יריב אימון P

 

שירה ראשוני

48 ק"ג

שני הרשקו

 

 

 

משה פונטה

 

גילי כהן

52 ק"ג

 

ירדן ג'רבי

63 ק"ג

 

לינדה בולדר

70 ק"ג

 

עידו בר

יריב אימון P

 

גולף

לטיסיה בק

יחידות

אלון גרנות

אנדרו פיליפס - Caddy

 

היאבקות חופשי

אילנה קרטיש

נשים חופשי - 69 ק"ג

וסיל פדורישין

 

הרמת משקולות

איגור אולשנצקי

105+ ק"ג

יורי אוזליאנר

 

התעמלות אומנותית

נטע ריבקין

אישי

אלה סמופלוב

אירינה ויגדורצ'יק

איילת זוסמן

 

 

יקטרינה לבינה

קבוצתי

 

אלונה קושבצקי

 

אידה מיירין

 

קרינה ליחבר

 

יובל פילו

 

התעמלות מכשירים

אלכס שטילוב

אישי

סרגיי וייסבורג

 

טאקוונדו

רון אטיאס

58 ק"ג

יחיעם שרעבי

 

גילי חיימוביץ'

יריב אימון P

 

טניס

דודי סלע

יחידים

אייל רן

 

טריאתלון

רון דרמון

גברים

וורוויק דלזיאל

 

קליעה

סרגיי ריכטר

רובה אוויר, רובה חופשי 60 שכיבה

יבגני אלייניקוב

 

שחייה

יעקב טומרקין           

עמית עברי           

אנדראה מורז

זוהר שיקלר

גל נבו               

זיו קלונטרוב           

100 גב, 200 גב

100 חזה, 100 פרפר, 200 מ.א.

50, 100, 200 חופשי, 100, 200 גב

50 חופשי

200, 400 מ.א., 200 פרפר

50, 100 חופשי

לאוניד קאופמן

 

 

 

אהוד סגל

 

 

שחייה אומנותית

אנסטסיה גלושקוב

יבגניה טטלבאום

דואט

טטיאנה צים

 

שייט

מעיין דוידוביץ'           

שחר צוברי               

אייל לוין ודן פרוייליך

גיל כהן ונינה אמיר

RS:X

RS:X

470 גברים   

470 נשים

אולגה מסלביץ'

רפא בלילוס

אודי גל

לינור קליגר

גילי אמיר

אלי צוקרמן

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

נשיאות

 

 

 

שם

תפקיד

יגאל כרמי

יו"ר הוועד האולימפי בישראל

יעל ארד

חברת הנהלה ויו"ר וועדת הספורט של הוועד האולימפי בישראל

יורם ארנשטיין

מזכיר כבוד הוועד האולימפי בישראל

 

הנהלה וצוות מקצועי

שם

תפקיד

גלעד לוסטיג

ראש המשלחת

דני אורן

מנהל מקצועי

הילה דוידוב

סגנית מנהל מקצועי

ברוריה ביגמן

דוברת המשלחת

גנאדי חיסקיה

מתאם מקצועי

סהר אלוני

מתאמת מקצועית/רפואית

שמוליק רוזנטל

מנהל אדמיניסטרטיבי

קובי סולומון

צוות חלוץ והקמה (עד 3.8.2016)

 

צוות רפואי/מנטלי

שם

תפקיד

ד"ר לובה גליצקיה

רופאת המשלחת

ד"ר ערן דולב/ ד"ר יפתח חצרוני

אורתופד

מיה קלה בנצור

פיזיותרפיסטית

נימרוד משה/ ברנרדו ברקן

פיזיותרפיסט

אדם בדיר

פיזיותרפיסט

דורין מנו

מעסה

אדווארד קרבצוב

מעסה

אלכסיי יוחננוב

מעסה

איוואן סינוטגין

מעסה

אוהד מעוז

פסיכולוג ראשי

אלעד פזי/ ישי צור

פסיכולוג - ג'ודו גברים/ התעמלות אומנותית